Hobby

YiZhan Tarantula X6 s IOC

Od ledna tohoto roku je v prodeji druhý dron z produkce YiZhan Toys Factory. Nová kvadroptéra YiZhan Tarantula X6 se prodává v černobílé nebo modrobílé kombinaci, ve verzi v 2Mpix nebo 3Mpix kamerou. V nabídce je i varianta pouze s vyvedenými kontakty bez kamery.

Dron je poměrně velký, jeho rozměry jsou 47,5 x 25,3 cm, hmotnost 310 g, doba letu s dodávanou baterií 30C 7.4V 1200mAh Li-Pol je doba letu 8 minut, letová vzdálenost cca 100 metrů. V prodeji je s vysílačem v módu 2 (tedy plyn vlevo), i když prvotní informace hovořili o tom, že bude k dispozici i mód 1, kterému dává přednost řada evropských zákazníků a začátečníků.

YiZhan Tarantula X6

YiZhan Tarantula X6

Full HD 1080p kamera nabízí frekvenci 30 snímků za sekundu, 2Mpix kamera má rozlišení 720p s 60 snímky za sekundu.

K dispozici je i funkce IOC (Intelligent Orientation Control) vhodná pro začátečníky. Při zapnutém IOC je vám jedno, jakým směrem je orientováno čelo (čumák) modelu, směr letu se řídí přesně podle toho, kam vychýlíte páku (knipl) ovladače. Směr je tedy definován vaší polohou vůči stroji, ne polohou jeho stran. Let za šera nebo dokonce v noci by měl být zvládnutelný díky řadě LED světel na jeho trupu, takže je dron dobře viditelný.

} else {

Předchozí článek

Spielwarenmesse 2015 - Walkera

Další článek

Slovenský e-DRON a San Francisco Circuits pracují na dronu pro zemědělce