UAV | UAS

Trh s komerčními drony v roce 2020 dosáhne 1,27 miliardy dolarů

Objem trhu s komerčními drony činil v roce 2014 v USA 15,2 milionu dolarů, jeho očekávaná hodnota v roce 2020 je již 1,27 miliardy USD, odhadovaný CAGR (Compound Annual Growth Rate; složená roční míra růstu) mezi roky 2014 – 2020 tak činí 109,31 %, uvádí nový výzkum ReportsnReports.com.

Odhad je založen na rozsáhlém výzkumu trhu komerčních bezpilotních letounů a zaměřil se na analýzu celého trhu a jeho části, včetně detailního popisu jeho segmentů. S rostoucí poptávkou po komerčních dronech tak budeme svědky rostoucího zájmu klíčových hráčů napříč průmyslovými vertikálami. S definicí pravidel FAA pro provoz a očekávané výrazné uvolnění pravidel pro provozování dronů v některých odvětvích, má americký trh, jako tradičně, největší potenciál růstu. Kompletní výzkum je rozdělen jak podle druhu (pevné křídlo, vrtulníky, kvadrokoptéry), technologií (např. pohonné jednotky, automatizace, antikolizní řešení), nasazení (státní instituce, zemědělství, výroba, prodej) i geografie v rámci globální prognózy.

Zpráva obsahuje rovněž roadmapu světového trhu komerčních dronů s ohledem na přicházející technologie, potenciální trhy a řešení. Mezi klíčové hráče v tomto odvětví zpráva řadí Thales SA, BAE Systems PLC, Aerovironment Inc, Israel Aerospace Industries Ltd. (IAI), Boeing Corporation, Textron Inc, Lockheed Martin Corporation, Aeronautics Ltd, Aurora Flight Sciences, Elbit Systems, Northrop Grumman Corporation, Safran SA, Turkish Aerospace Industries Inc, Denel Soc Ltd, Finmeccanica SPA, General Atomics Aeronautical Systems Ltd, Airware Inc, Drone Deploy, DJI, Precision Hawk, Sensefly, 3D Robotics, VDOS, Trimble UAS a Hoovy LLC.

zdroj: ReportsnReports.com

Předchozí článek

TORC a CSI nabízejí autonomní systém vozidla pro zvýšení bezpečnosti operátora

Další článek

Francie vydá 1,4 milionu USD na program ochrany proti dronům