UAV | UAS

Drone Aviation zařadila do nabídky upoutaný dron WATT

Drone Aviation, dceřiná společnost Drone Aviation Holding, představila nový upoutaný bezpilotní stroj WATT, který je určen pro komerční nasazení. Je určen pro široké spektrum činností v režimu den/noc a jeho parametry jsou již v souladu se současným návrhem nových podmínek provozování dronů, které vydala americká FAA pro území Spojených států.

WATT je kompletní systém „otočte klíčem“, který může být uveden do provozu během několika minut od vyložení. Jeho dostup je omezen na 300 stop (90 metrů). Po vypuštění je schopen nabídkou 360° videozáběry ve vysokém rozlišení stabilizované v kvalitě vhodné pro vysílání nebo zpravodajskou analýzu. Obraz může být ze základny/stanice sdílen bezdrátově na mobilní zařízení jako jsou notebooky, tablety nebo smartphony.

Unikátní systém napájení poskytuje možnost čerpat energii buď parazitně z hostitelského vozidla, jako jsou produkční TV kamiony, záchranářské vozy nebo zásuvky na zemědělských strojích, případně z běžné infrastruktury 120V/220V. Samostatně nasazený WATT může vydržet ve vzduchu až 8 hodin při napájení z vlastního pozemního energetického modulu.

WATT unese až 10 liber (4,5 kg) užitečného zatížení a je vybaven řadou bezpečnostních prvků jako je odolnost primárních subsystémů proti chybám, na palubě nese záložní baterii, systém automatického varování změny telemetrie nebo funkce automatické obnovení nastavení.

zdroj: Drone Aviation}

Předchozí článek

General Atomics a SENER nabidnou Predatory Španělsku

Další článek

Boeing vyvíjí nové palivové články pro drony

  • The God KiLLa

    „běžné infrastruktury 120V/220V“ dovolím si podotknout, že v čr máme 230V a třeba v usa mají 110V/60Hz, tudíž uvedené hodnoty jsou ŠPATNĚ