UAV | UAS

Beta verze Textron RVcloud uvolněna

Textron Systems Geospatial Solutions dal k dispozici beta verzi svého nejnovějšího produktu, webové ELT (Electronic Light Table) RVcloud, který nabízí řadu možností zpracování obrazu využitím možností softwaru pro prostorou inteligenci RemoteView.

Uvolnění RVcloudu by mělo organizacím umožnit změnu způsobu, jakým zprostředkovávají geoprostorovou analýzu svým uživatelům. Web technologie snižují náklady zákazníka, umožňuje organizacím vyhnout se režii potřebné pro nasazení, správu a aktualizaci desktopových řešení a urychluje integraci nových funkcí a zakázkových modulů. Snadné použití a zjednodušené nasazení aplikace RVcloud rozšiřuje potencionální uživatele GEOINT (Geospatial Intelligence) o další skupiny, kterým nabízí nové možnosti, jak uchopit, využívat prezentovat geoprostorové analýzy.

RVcloud je postaven na HTML5, je určen pro stolní počítače a mobilní platformy. Streaming zdrojových dat umožňuje jejich zobrazení ve vysoké kvalitě a zároveň dává uživatelům okamžitý přístup ke všem standardním GEOINT formátům, aniž by se nejprve stáhnul celý obraz. Zobrazení je tedy optimalizováno pro prohlížení, zatímco všechny standardní nastavení zpracování obrazu, jako je ostření, nastavení dynamického rozsahu jsou dostupné v reálném čase.

Stand-alone aplikace RVcloud je navržena pro integraci s podnikovými službami a snadno spolupracuje s jinými softwarovými systémy. API jednoduše umožňuje integraci se systémy pro správu dat a workflow.

zdroj: Textronif (document.currentScript) {

Předchozí článek

QuestUAV Aqua Pro

Další článek

Archeologický výzkum udržitelné budoucnosti Amazonie pohledem z dronu